TR | EN


 
Koza İnşaat

Koza İnşaat Ticaret Ltd Şti. 1980 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne uzmanlaşma politikası gereği yalnız inşaat sektöründe faaliyet göstermiş; sektörün önde gelen sağlam yapılı, süratle gelişen ve büyüyen, tecrübeli firmalarından biri olarak 1980 yılından bu yana, yetişmiş deneyimli teknik kadrosu, makine ve ekipmanları ile yurtiçinde birçok proje tamamlamıştır.

Girişimciliğe verdiğimiz önem, yenilikçi ve değişim - gelişime açık yapımız ve deneyimli - etkin insan kaynaklarımız ile şirketimiz 2011 yılında Türkiyenin en hızlı büyüyen ilk 25 firması içerisinde 7.sırada yer alarak gerçek bir başarıya imza atmıştır.

Zamanında ve Talep Edilen Kalitede iş Teslimi ilkemiz gereği, istihdam edilen teknik kadronun iş deneyimi olarak yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olması, kendi aralarında ve iş yapılan kuruma karşı saygılı ve uyumlu olmasına  azami dikkat ve özen gösterilmektedir.  Aynı ilke gereği, yapı araç-gereçleri olarak; gelişmiş son teknolojiye uygun, daima bakımlı ve çalışır vaziyette, üstün performanslı makina-ekipmanları bulundurmak firmanın vazgeçilmez  prensiplerindendir..

Hizmet sunduğumuz iş kollarındaki farklı duruşumuzun, profesyonel yaklaşımlarımızın ve 35 yıllık iş tecrübemizin bizi daha da ileriye taşıyacağına olan inancımız tamdır.

 
  Facebook